همه شما دعوتید (قرعه کشی) …

تولد یک سالگی دیجی آنباکس

رسانه دیجی آنباکس فعالیت رسمی خود را از ۲۰ آبان ۱۳۹۶ در زمینه اطلاع رسانی اخبار تکنولوژی، دوبله و ترجمه فیلم های آنباکس جدید ترین گوشی ها و گجت های هوشمند و نقد و بررسی تخصصی اپلیکیشن های اندروید و IOS آغاز کرد و آبان ماه ۱۳۹۷ یکساله خواهد شد، به همین مناسبت تیم دیجی آنباکس قصد انجام قرعه کشی بین تمامی کاربران سایت را دارد …

همه شما دعوتید …

اولین قرعه کشی سایت به مناسبت تولد یک سالگی دیجی آنباکس ، در روز تولد یعنی ۲۰ آبان ۱۳۹۷ انجام خواهد شد و شما عزیزان می توانید از امروز تا تاریخ 18 آبان ۱۳۹۷ در قرعه کشی ثبت نام کنید. قرعه کشی به صورت زنده در کانال آپارات سایت پخش و اسامی ۵۱ برنده خوش شانس تا ۲۴ ساعت بعد از انجام قرعه کشی در ادامه همین پست قرار خواهد گرفت. همچنین می توانید تمام سوالات خود را در بخش نظرات همین مطلب مطرح کنید، ما به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد 🙂 

قوانین شرکت در قرعه کشی

۱ – ابتدا باید صفحه رسمی دیجی آنباکس در اینستاگرام را دنبال و سه نفر از دوستان خود را در زیر پست مربوط به قرعه کشی، در سه کامنت جداگانه منشن کنید. ( مشاهده صفحه دیجی آنباکس در اینستاگرام )

۲ – آی دی پیج اینستاگرام خود را که با آن سه نفر از دوستان خود را منشن کرده اید، در بخش مربوطه موجود در فرم زیر وارد کنید. در این صورت پس از بررسی تیم دیجی آنباکس، شما دو شانس در قرعه کشی دریافت خواهید کرد. در صورتی که آی دی وارد شده اشتباه باشد یا اکانت های تکراری یا فیک منشن شده باشند، فقط یک شانس در قرعه کشی خواهید داشت.

۳ – در صورتی که اکانت اینستاگرام ندارید و یا قصد ثبت آی دی خود را ندارید، اصلا جای نگرانی وجود ندارد! ثبت هر شماره تلفن به همراه ایمیل برابر با یک شانس در قرعه کشی می باشد.

ورود به صفحه پخش زنده مراسم قرعه کشی   برای ثبت نام کلیک کنید … (فرم ثبت نام در قرعه کشی)

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.