نقد و بررسی بازی سرعت تایپ

مقدمه

تایپ کردن مهارتی است که کم یا بیش نیاز روزانه ی ما برای ارتباط و ساماندهی کارها و مدیریت امور میشود . با پیشرفت هر چه بیشتر و افزون تر تکنولوژی این نیاز پر رنگ تر می گردد و نیازهر انسان امروزی است که این مهارت را فرا گیرد .

بررسی سرعت تایپ فارسی !

حتما شما نیز با اپلیکیشن ها یا سایت های تست سرعت تایپ آشنا هستید . متاسفانه اکثر این اپلیکیشن ها و سایت ها سرعت تایپ انگلیسی را اندازه میگیرند ! در ادامه به نقد و بررسی بازی سرعت تایپ که یک بازی رایگان برای سنجش سرعت تایپ فارسی است ، می پردازیم …

نگاهی به بازی

بازی سرعت تایپ بازی ای است مهارت شما را در تایپ در سطوح مختلف می سنجند و در قالب بازی زمان دار امتیاز محور به مهارت شما نمره میدهد .

فارسی یا انگلیسی ؟

شما می توانید بین دو زبان فارسی یا انگلیسی ، یکی را انتخاب کنید . همچنین با انتخاب گزینه تشخیص خودکار می توانید این کار را به برنامه بسپارید .

سطح بازی را مشخص کنید …

در این بازی امکان انتخاب بین سه سطح معمولی ، متوسط و سخت وجود دارد . با توجه به مهارت و سرعت تایپ خود می توانید یکی از این سه سطح را انتخاب و مهارت خود را به چالش بکشید .

کافی است سطح سختی بازی را انتخاب کنید و سعی کنید در زمان مشخص کلمات مشخص شده را تایپ کنید .

مهارت شما دست آخر بر اساس کلمه در دقیقه سنجیده میشود . همچنین تعداد کلمات نادرست و درست را نیز می توانید مشاهده کنید .

تمایز نسبت به سایر رقبا

اولین و بزرگترین مزیت این بازی نسبت به سایر رقبا ، رایگان بودن آن است . رابط کاربری ساده و کاربرپسند ، امکان انتخاب سطح بازی ، امکان انتخاب بین دو زبان فارسی و انگلیسی ، عدم وجود تبلیغات آزار دهنده و سازگاری با نسخه های مختلف اندروید نیز باعث تمایز این بازی از سایر رقبا خواهد شد .

جمع بندی

اگر خواهان بالابردن مهارت تایپ خود هستید بد نیست در قالب بازی این کار را تمرین کنید .

آپدیت و پشتیبانی

بازی مذکور را می توانید از جعبه دانلود همین نوشته و از طریق مارکت محبوب کافه بازار دریافت کنید . همچنین پشتیبانی از این بازی از طریق ایمیل درج شده در منوبار این بازی انجام می شود.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.