نقد و بررسی اپلیکیشن سیب نوت

مقدمه

برای همه پیش آمده که گاهی قصد یادداشت برداری داشته اند اما اپلیکیشن پیش فرض گوشی هوشمندشان کافی نبوده است . در ادامه یکی از اپلیکیشن های یادداشت برداری را معرفی و بررسی می کنیم .

[ بخشی از توضیحات توسعه دهنده ] بیش از ۱٫۵ میلیون کاربر فعال و بیش از ۱۰٫۰۰۰ تعداد فروش بی دلیل نیست، سیب نوت اولین و بادقت ترین دفترچه یادداشت آیفون دنیا از لحاظ طرحی و امکانات بوده و هیچ مشابهی از لحاظ طراحی و امکانات در دنیا ندارد.

نگاهی به برنامه

محیط کاربری برنامه یک همسان سازی بی نقص از برادر ios این اپلیکیشن را تداعی می کند که اصلی ترین ویژگی این اپلیکیشن است . منو بار بالای صفحه کپی اطلاعات منو بار اصلی شما را به شکل و شمایل ios در می آورد تا بتوانید اسکرین شاتی بی نقص بگیرید و اصلی ترین کارکرد این اپلیکیشن را برای کاربران اینستاگرام نیز همین است .

اپلیکیشن مذکور را می توانید از جعبه دانلود همین نوشته و از طریق مارکت محبوب کافه بازار دریافت کنید.

طراحی و ظاهر سیب نوت

همانطور که قبلا گفته شد ، محیط کاربری برنامه یک همسان سازی بی نقص از برادر ios این اپلیکیشن را تداعی می کند که اصلی ترین ویژگی این اپلیکیشن است.

با توجه به وجود شبکه اشتراک متن میتوان گفت که این برنامه کاربردی تر از سایر اپلیکیشن های مشابه است.

تمایز نسبت به رقبا

سیب نوت ، علاوه بر طراحی بی نظیر ، دارای امکانات فوق العاده ای از جمله شبکه اشتراک متن است که این برنامه را نسبت به سایر رقبا متمایز می کند.

در ادامه به نقد و بررسی این بخش می پردازیم …

به اشتراک بگذارید …

اپلیکیشن سیب نوت یک شبکه اشتراک متن کم نظیر است . شما می توانید پروفایل کاربری بسازید و نوشته های خود را با میلیون ها کاربر این اپلیکیشن به اشتراک بگذارید ، لایک بگیرید و همچنین از خواندن متن های دیگر کاربران لذت ببرید . همچنین امکان جستجو میان متن های به اشتراک گذاشته شده امکان کم نظیری است که مطمئنا از چشم دور نخواهد ماند .

قابلیت حافظه ابری که امروزه بیش تر از گذشته برای کاربران اهمیت یافته است در این اپلیکیشن گنجانده شده که هر کاربر اندروید را ترغیب می کند این اپلیکیشن را در میان برنامه های خود جای دهد .

از دیگر امکانات اینکه می توانید تصویر را به نوشته خود وارد کنید و حتی برای امنیت بیشتر روی نوشته خود رمز بگذارید ، تم را به دلخواه شخصی سازی کنید ، برای متن های خود پس زمینه انتخاب کنید .

به کمک امکان زیباساز متن این اپلیکیشن می توانید متن را شکل و شمایل زیبا تری ببخشید ، از نوشته ها بک آپ بگیرید و خیال خود را از بابت حفظ نوشته ها راحت کنید .
امکانات این اپلیکیشن باز هم جای پیشرفت دارد و مطمئنا از استفاده از این اپلیکیشن راضی خواهید شد .

 

امکانات اصلی برنامه

 1. قفل یادداشت شخصی
 2. تنظیمات شخصی سازی ظاهر برنامه
 3. تغییر پس زمینه (امکان تغییر از گالری)
 4. زیــباسـازِ مـَـتن، کپی و اشتراک مستقیم
 5. نوار وضغیت ، باطری و تاریخ هوشمند و هماهنگ باتلفن
 6. تغییر اندازه ، رنگ و موقعیت متن
 7. ذخیره یادداشت تا چندهزار خط
 8. حافظه ابری
 9. قابلیت سرچ بین صدها متن به اشتراک گذاشته شده
 10. بک آب داخلی
 11. قابلیت های اجتماعی
 12. امکان پیوست کردن یک عکس به یادداشت
 13. نزدیک ترین طراحی به آیفون

جمع بندی

اگر خواهان یک اپلیکیشن یادداشت برداری هستید پیشنهاد ما اپلیکیشن سیب نوت است چرا که امکانات کم نظیر این اپلیکیشن فراتر از یک انتظار است و بهبود اپلیکیشن در هر نسخه نشان تعهد و اهمیت رضایت کاربران برای تیم پشتیبانی سیب نوت است .

آپدیت و پشتیبانی

نسخه های جدید این برنامه از طریق مارکت کافه بازار در دسترس خواهد بود. همچنین پشتیبانی از این اپلیکیشن از طریق ایمیل درج شده در صفحه برنامه در کافه بازار انجام می شود.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.