نقد و بررسی تلگرام X نسخه IOS + دانلود نسخه اندروید

تلگرام ایکس، کلاینت جایگزین و رسمی تلگرام محسوب می‌شود که با قابلیت‌هایی آزمایشی و عملکردی سریع همراه است.

Telegram X نسخه سریع تلگرام

بدون شک می توان پیام رسان تلگرام را محبوبترین پیام رسان دنیا به شمار آورد که علی الخصوص در کشور ما طرفداران زیادی دارد ، تاکنون نسخه های غیررسمی متعددی برای این اپلیکیشن منتشر گردیده است اما به تازگی یک نسخه غیررسمی به نام Telegram X (تلگرام ایکس) در اپ استور منتشر شده است که جالب است بدانید مورد تایید پاوول دورف سازنده تلگرام نیز می باشد. در ادامه همراه ما باشید …

برای دانلود رایگان نسخه IOS این اپلیکیشن از اپ استور یا نسخه اندروید از گوگل پلی ، به جعبه دانلود همین پست مراجعه کنید.

در ابتدای ورود به تلگرام ایکس همانند نسخه ی رسمی بایستی شماره ی خود را وارد نمایید تا کد احراز هویت برای شما فرستاده شود.

اگر نسخه ی رسمی تلگرام را روی گوشی خود نصب داشته باشید کد احراز هویت به تلگرام شما ارسال می شود در غیر اینصورت برای شما پیامک می شود.

به محض ورود به صفحه ی اصلی برنامه، اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند شکل و شمایل و سرعت فوق العاده این اپلیکیشن است که به مراتب از نسخه ی رسمی تلگرام بهتر است.

چرا تلگرام X ؟

و اما مهمترین مزیتی این اپلیکیشن نسب به تلگرام دارد بالا رفتن سرعت آن می باشد بطوریکه در هنگام بالا آمدن پیام های شما و دانلود کلیپ یا عکس این موضوع مشهود است.

همچنین یکی دیگر از قابلیت های این اپلیکیشن امکان مشاهده ی موارد دانلود شده در دسته بندی جداگانه است که می تواند کار شما را برای پیدا کردن عکس یا یک کلیپ راحت کند.

البته بایستی توجه داشته باشید در ابتدا دانلود اتوماتیک برنامه فعال است و با ورد به گروه، کانال ها و گفتگوی خصوصی کلیه ی عکس ها ف کلیپ ها و … به طور اتوماتیک دانلود خواهند شد.

اگر می خواهید از هدر رفتن حجم اینترنت خود جلوگیری کنید در قسمت تنظیمات بایستی دانلود اتوماتیک را غیرفعال کنید.

تغییرات کانال ها

با ورود به یک کانال می توانید تعداد اعضای دقیق آن را مشاهده نمایید ، همچنین موارد موجود در کانال با شکل و شمایل بهتری برای شما نمایش داده می شوند ، با ورود به قسمت مشخصات کانال می توانید همه ی مواردی که در کانال موجود است را در دسته بندی های مختلف مدیا ، فایل های DOC ، لینک ها و صوتی مشاهده کنید.

بدین ترتیب به راحتی می توانید مواردی را که می خواهید دانلود کنید را سریعتر پیدا کنید.

همچنین قسمت MUTE و UNMUTE در پایین کانال ها برای باز شدن بیشتر کادر حذف گردیده است و شما می توانید در قسمت اطلاعات کانال نوتیفیکیشن های آن را غیرفعال کنید.

همچنین کادر نوشته ها و عکس ها بزرگتر شده است و شما بهتر می توانید آن ها را مشاهده کنید.

تغییرات بخش چت ها

قسمت گفتگوهای شما نیز همانند سایر بخش های برنامه دارای پیشرفت هایی بوده است.

بعنوان مثال می توانید از میان استیکرهای مختلف برنامه را برای خود اضافه نمایید و در هنگام گفتگوی خود از آن ها استفاده کنید و یا با کیلک بر روی علامت سنجاق نوار ابزار آن را مشاهده خواهید کرد که می توانید موارد مورد نظر خود را در دسته بندی های مختلف برای مخاطبین خود ارسال کنید.

با توجه به اینکه نسخه ی حال حاضر نسخه ی اولیه ی این اپلیکیشن می باشد دارای باگ های کوچکی نیز می باشد که در آپدیت های بعدی حل خواهند شد.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.