انتخابی هوشمند بدون تردید (بخش دوم)

مقدمه

اگر شما هم از طرفداران گوشی های سامسونگ باشید و قصد خرید گوشی جدید دارید شاید مردد شده باشید که کدام یک از گوشی های حال حاضر سامسونگ ارزش خرید بیشتری دارد . در ادامه با ما همراه باشید تا تردید شما را برطرف کنیم .

با توجه به این نکته که اپلیکیشن ها روز به روز پیشرفت می کنند و سطح بالایی از پردازنده و رم و دقت صفحه نمایش را می طلبند حرکت عاقلانه این است که گوشی های سطح بالا و به اصطلاح پرچم دار هر کمپانی را انتخاب کنیم تا چند سالی به خرید گوشی هوشمند نیازی نداشته باشیم .
امروز سه گوشی مطرح و پرچم دار کمپانی سامسونگ را روی میز بررسی می گذاریم تا راه انتخاب را برای شما طرفداران این کمپانی باز کنیم .

سامسونگ گلگسی اس ۸ پلاس دوسیم کارت

صفحه نمایش :

صفحه نمایش اس ۸ پلاس نه تنها برتری نسبت به اس ۸ ندارد بلکه این گوشی نسبت به برادر کوچکتر خود اس ۸ از این حیث کم می آورد .

۱- تراکم پیکسلی ۵۲۹ بر اینچ

طراحی و ساخت :

گویا سامسونگ در این زمینه هم در حق اس ۸ پلاس کم لطفی کرده و با بزرگتر کردن اس ۸ پلاس و کشیدگی زیاد حس اطمینان در دست گرفتن گوشی را از اس ۸ پلاس دریغ کرده که در زمینه هم اس ۸ برادر بزرگتر خود را مغلوب می کند .

۱- عدم دسترسی به تمام صفحه نمایش در هنگام کار با یک دست

۲- نبود حس خوش دستی و احساس عدم کنترل کوشی

هوش و امنیت :

در هوش و امنیت دو برادر در رده قرار می گیرند و هیچ برتری نسبت به ندارند که امتیاز این مرحله را مساوی می کند .

سخت افزار و سیستم عامل و کارایی :

تراشه اس ۸ پلاس همانند اس ۸ از نوع اگزینوس ۸۸۹۵ می باشد . اما اس ۸ پلاس ۵۰۰ میلی آمپر باتری بیشتر نسبت به اس ۸ پلاس را دادرد که صفحه نمایش بزرگتر آن این مقدار باتری اضافه مصرف و آن را با اس ۸ برابر می کند .

دوربین :

در دوربین هم برادر ها برابرند و چیز عجیبی نیست . دوربین در هر دو گوشی تکرار موفقی بوده که از سامسونگ انتظار داشتیم .

بیشتر بخوانید

انتخابی هوشمند بدون تردید (بخش اول)

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.