تاریخ عرضه و قیمت وان‌پلاس ۶

پرچم‌دار بعدی شرکت وان‌ پلاس قرار است رسما فردا رونمایی نشود. عادت کرده‌ایم یکی دو روز قبل از رونمایی گوشی‌ها، اطلاعات آن‌ها را تمام و کمال کسب کنیم تا هیچ غافلگیری‌ای برای مراسم باقی نمانده باشد و این روند، با وان‌پلاس ۶ هم ادامه پیدا کرده است. تصاویری جدید از وان‌پلاس ۶ (OnePlus 6) به بیرون درز کرده‌اند که رنگ سیاه آینه‌ای آن را نشان می‌دهند.

بریدگی صفحه نمایش …

هم‌چنین می‌توانیم در تصاویر جدید بریدگی صفحه‌ی نمایش روی وان‌پلاس ۶ و هم‌چنین لبه‌ی پایینی صفحه‌ی نمایش را ببینیم. پشت گوشی یک سیستم دوربین دوتایی قرار دارد که لنزهای آن به صورت عمودی قرار گرفته‌اند. یک فلش و سنسور اثر انگشت هم در پشت گوشی است.

مدل ۶۴ گیگابایتی وان‌پلاس ۶ قیمتی ۵۲۰ یورویی دارد، در حالی که مدل ۱۲۸ گیابایتی ۵۶۹ یورو قیمت‌گذاری شده است.

جک هدفون

گوشی وان‌پلاس ۶ جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون را حذف نکرده است و می‌توانیم آن را هم در تصاویر جدید منتشر شده ببینیم.

شعبه‌ی آلمان فروشگاه آمازون هم‌چنین گوشی وان‌پلاس ۶ را برای فروش در وب‌سایت خود قرار داده است و به همین دلیل، توانسته‌ایم از قیمت این گوشی هم خبردار شویم. مدل ۶۴ گیگابایتی وان‌پلاس ۶ قیمتی ۵۲۰ یورویی دارد، در حالی که مدل ۱۲۸ گیابایتی ۵۶۹ یورو قیمت‌گذاری شده است.

البته می‌دانیم که یک نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی هم برای این گوشی در نظر گرفته شده است. تاریخ عرضه‌ی گوشی هم‌چنین در این طلاعات جدید، روز ۲۲ می (۱ خرداد) نوشته شده.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.