در چند ماه آینده شاهد رونمایی از اسپیکر هوشمند سامسونگ خواهیم بود

مدیر ارشد واحد موبایل سامسونگ حدود یک ماه قبل اعلام کرده بود که شرکتش در حال کار روی یک اسپیکر هوشمند است. حال خبرگزاری بلومبرگ مدعی شده که محصول فوق در آستانه نهایی شدن قرار داشته و در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ راهی بازار می شود.

اسپیکر هوشمند سامسونگ

مارک گورمن «Mark Gurman» گزارشگر بلومبرگ باور دارد که این گجت میزبان دستیار هوشمند اختصاصی سامسونگ یعنی بیکسبی (Bixby) خواهد بود و تمرکز اصلی در طراحی این بلندگو بر روی کیفیت صدای خروجی و کنترل ساده طیف گسترده ای از ابزارهای هوشمند خانگی قرار گرفته است.

به بیان دیگر، اسپیکر هوشمند سامسونگ قرار است نقش هاب را برای اکوسیستم اینترنت اشیای سامسونگ موسوم به «SmartThings» بازی کند. تمام دیوایس های متنوع کمپانی کره ای (از یخچال ها گرفته تا موبایل های هوشمند) قابلیت اتصال به بلندگوی هوشمند در دست تولید را خواهند داشت.

دستیار صوتی بیکسبی

غول آسیایی دنیای تکنولوژی پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد دستیار صوتی بیکسبی را در هر دیوایسی که می سازد جای دهد. این نه تنها شامل اسمارت فون ها، بلکه تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی و انواع پوشیدنی های هوشمند هم خواهد شد.

بلومبرگ مدعیست که اسپیکر هوشمند سامسونگ همچنان مراحل توسعه خود را طی می کند و هنوز در بخش هایی مثل جستجوی صوتی در وب نیاز به بهبود دارد.

در انتها لازم به ذکر است که طبق شنیده ها محصول مورد بحث احتمالاً با برچسب قیمت ۲۰۰ دلاری روانه بازارها شود.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.