سامسونگ می گوید معرفی گلکسی اس ۹ در CES 2018 «بسیار نامحتمل» است

ماه گذشته میلادی شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه تازه ترین اعضای خانواده گلکسی اس سامسونگ، اندکی زودتر از موعد همیشگی و در جریان نمایشگاه CES 2018 ماه ژانویه معرفی می شوند. با این همه سامسونگ اخیراً در بیانیه ای تازه، خط بطلانی روی این شایعات کشیده و می گوید که چنین اتفاقی «بسیار نامحتمل» است.

با توجه به این موضوع، حالا منطقی خواهد بود که تصور کنیم گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در ماه فوریه و در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ معرفی خواهند شد: همایشی که پیشتر میزبان گلکسی اس ۵، اس ۶ و اس ۷ بوده است. البته این موضوع را هم نباید فراموش کرد که گلکسی اس ۸ طی مراسمی جداگانه در ماه مارس ۲۰۱۷ معرفی شد و شاید سامسونگ مجدداً دست به حرکتی مشابه بزند.

علی رغم نامحتمل بودن عرضه زودهنگام گلکسی اس ۹ نسبت به مدل های قبلی، کماکان در خبرها می خوانیم که پرچمدار بعدی سامسونگ احتمالاً به اسکنر اثر انگشت تعبیه شده در نمایشگر مجهز نیست و علت این موضوع، آماده شدن تکنولوژی مورد نیاز در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ ذکر می شود.

اگرچه عدم معرفی گلکسی اس ۹ در نمایشگاه CES 2018 ممکن است باعث ناامیدی مشتریان سامسونگ شود، اما شنیده ها حاکی از آن هستند که سامسونگ از فرصت خود در این نمایشگاه برای معرفی موبایل تاشو و بسیار مورد انتظار Galaxy X استفاده خواهد کرد.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.