ویژگی های پنهان در IOS 11

پنج ویژگی پنهان در آی او اس ۱۱ که زندگی را کمی برایتان آسان می کند !

با هر آیفون جدید یک تکرار دیگر از iOS را شاهد هستیم و هر سال هیچ تغییری نمیبینیم. آخرین به روز رسانی (که برای آیفون ۸ و بعد از آن آیفون X است) پر از پیکربندی های کوچک و ویژگی هایی مانند نورپردازی پرتره، فروشگاه App Makeover، ویژگی SOS و ضبط صفحه نمایش است. به روز رسانی iOS 11 بسیار گسترده است که همراه با تغییرات قابل توجه عرضه خواهد شد. چند ویژگی پنهان در iOS 11 وجود دارد که ممکن است در مورد آن اطلاعات نداشته باشید. در ادامه با دیجی آنباکس همراه باشید…

فیلم ها و تصاویر کوچکتر

اگر شما یک عکاس مشتاق و یا از مشتاقان شبکه های اجتماعی که به دنبال دیده شدن هستید، گوشی آیفون شما به احتمال زیاد با عکس ها و ویدیوهایی که احتمالا نمی خواهید پر شده است. خوشبختانه، آخرین به روز رسانی در iOS 11 با استفاده از فیلم های HEVC (کدک های با کارایی بالا) و فایل های تصویر HEIF (پردازش تصویر با کارایی بالا) به کار رفته است. در صورتی که شخص ناواردی هم باشید، عکس ها و ویدیوهای شما با کیفیت مشابه باقی خواهند ماند، اما از یک اندازه فایل کوچکتر بهره مند خواهند شد.

مدیریت ذخیره سازی بهتر

صحبت از ذخیره سازی در iOS 11 شد، باید گفت مدیریت ذخیره سازی ساده تر شده است. آنچه که «ذخیره سازی و استفاده از iCloud» نامیده می شود در منوی تنظیمات در حال حاضر فقط “ذخیره سازی آیفون” است. با این تغییر نام، یک طرح پاک کننده به شما ارائه می شود. توصیه هایی که در مورد چگونگی ذخیره سازی فایل هایتان به شما کمک می کند.
اگر برای مثال، شما ۲ گیگابایت پیام در آیفون خود دارید، ممکن است توصیه ای برای آپلود این پیام ها به iCloud و حذف آنها از گوشی خود داشته باشید. این یک راه حل ساده برای مشکل بی پایان برای اکثر مردم است و باید با آغوش باز آن را پذیرفت.

اسکنر QR

کد های عجیب و غریب و سیاه و سفیدی که بر روی برخی نشانه ها و کارت های کسب و کار می بینید، کدهای QR هستند که برای اسکن کردن یک کد در گذشته، شما باید برنامه اسکنر QR را دانلود می کردید تا آیفون شما به سایتی که در کد وجود داشت، هدایت شود.
کدهای QR در همه جا محبوب نیستند (حداقل در ایالات متحده نیستند)، اما به نظر می رسد اپل سعی دارد آن را تغییر دهد. با استفاده از iOS 11 می توانید از دوربین معمولی خود برای اسکن کد QR استفاده کنید که شما را به وبسایت مورد نظر میبرد و هیچ برنامه  دیگری نیاز نیست.

کنترل بهتر برنامه ها زمانی که موقعیت مکانی شما را داشته باشند

در iOS 11 گزینه Location Services برای هر برنامه ای که دانلود می کنید اضافه شده است. قبل از این، توسعه دهندگان نرم افزار می توانستند این ویژگی را اضافه کنند. این بدان معناست که شما می توانید با دو انتخاب گیر بیفتید: هرگز به برنامه اجازه دسترسی به موقعیت مکانی خود را ندهید یا همیشه برنامه را به موقعیت مکانی خود برسانید که به سرعت باتری گوشی شما را تخلیه می کند.
یکی از ویژگی پنهان این است که با استفاده از iOS 11 و گزینه “هنگامی که از برنامه استفاده می کنم” در تنظیمات خود، بهترین راه حل را برای شما به ارمغان می آورد.

راحت شدن از دست تبلیغات زیاد

در نبرد بی پایان گوگل و سافاری، سافاری یک بار دیگر تلاش می کند تا تبلیغات را متوقف کند و مانع دسترسی تبلیغات شود. سایت ها می توانند شما را با کوکی ها، که به مرورگر شما پیوست شده است، پس از بازدید از یک صفحه ای که در آن تبلیغ است، دنبال کنند.
خوشبختانه، Safari اکنون کوکی ها را در iOS 11 مسدود می کند. این بدان معنی نیست که مرورگر شما از تمام تبلیغات خلاص خواهد شد. با این حال، این ویژگی ممکن است همه چیز را برای شما به ارمغان بیاورد.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.