با به روزرسانی EMUI 8.0، اندروید اوریو به خانواده هوآوی میت ۹ آمد

فاز تست بتای اندروید ۸٫۰ اوریو اوایل ماه نوامبر روی موبایل هوآوی میت ۹ به پایان رسید. حالا بعد از گذشت کمتر از یک ماه، به نظر می رسد که بیلد کامل و رسمی EMUI 8.0 همراه با اندروید اوریو برای دسترسی عمومی آماده شده است و دارندگان مدل های چینی میت ۹ قادر به دریافت آن هستند.

نکته مهم اینجاست که هنوز آپدیت OTA از راه نرسیده و کاربران میت ۹ باید با درخواست از طریق اپلیکیشن Huawei Mobile Services، به صورت دستی نسبت به دانلود آن اقدام کنند. در این اپلیکیشن، راهنمایی تصویری قرار گرفته که کاربران را در دانلود به روزرسانی هدایت می کند و ضمناً برای ارتقا سیستم عامل، نیازی به فکتوری ریست نیست.

اندروید ۸٫۰ اوریو قابلیت های تازه ای را به میت ۹ می آورد که از جمله آنها می توان به حالت تصویر در تصویر، بهینه سازی مصرف باتری، عناصر طراحی به روز شده و یکپارچگی هرچه بیشتر با دستیار گوگل اشاره کرد.

علاوه بر این ها، گفتنی است که آخرین ورژن رابط کاربری EMUI هم چندین تغییر کوچک و بزرگ دارد که پا را فراتر از اندروید اوریو گوگل می گذارد؛ به عنوان مثال می توان به رابط کاربری حالت دسکتاپ، بهبودهای هوش مصنوعی هوآوی و والپیپرهای داینامیک اشاره کرد. در حال حاضر که این خبر نوشته می شود، دارندگان مدل های چینی خانواده میت ۹ (شامل میت ۹، میت ۹ پرو و میت ۹ پورشه دیزاین) قادر به دریافت به روزرسانی هستند و احتمالاً دارندگان مدل بین المللی لازم نیست بیشتر از چند روز دیگر منتظر بمانند.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.