جعبه گشایی اختصاصی پایه خنک کننده Deep Cool N8 ULTRA

مقدمه

مشکل اصلی هر لپ تاپی کافی نبودن فن های کوچک برای خنک کنندگی است که همین امر سازنده هایی را بر آن داشته که برای این مشکل به CoolPad چاره سازند .

نقد و بررسی تخصصی

قطعا در این زمینه Deep Cool حرف اول را می زند بنابراین رسانه دیجی آنباکس برای عمل به رسالت اصلی اش بهترین را برای بهترین ها آنباکس خواهد کرد .
پایه خنک کننده N8 ULTRA یکی از خوش ساخت های برند Deep Cool است که از هر جهت انتخابی عاقلانه برای خنک کنندگی لپ تاپ شماست . درون بدنه N8 ULTRA دو عدد فن ۱۴۰ میلیمتری قرارگرفته است با سرعت چرخش ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ دور بر دقیقه و حداکثر شدت هوا دهی ۱۱۵ فوت مکعب بر دقیقه که اعداد و ارقام خوبی است .

جنس این محصول از آلومینیوم با پایه های پلاستیک سخت است که همین ویژگی باعث می شود پس از خاموش شدن فن ها تا ساعت ها هنوز هم سرد بماند . ویژگی دیگر این پایه خنک کننده اینست که پورت USB اشغال شده را با سه پورت USB 2.0 جبران میکند که باعث می شود خیالمان از بابت نبود پورت خالی راحت شود . این پایه خنک کننده قابلیت استفاده برای لپ تاپ هایی تا ۱۷ اینچ را نیز فراهم می کند که نکته ای مثبت از دید هر کاربری است .

اما این پایه خنک کننده خالی از اشکال هم نبوده و صدای فن ها ( ۲۱.۵ دسی بل )  هر از گاهی به گوش می رسد که زیاد مورد مهمی نیست و می توان از آن چشم پوشی کرد . مورد دیگر از موارد اشکال در این پایه خنک کننده عدم وجود تنظیم ارتفاع است و در ارتفاعی ثابت و مناسب ساخته شده  ولی امکان انتخاب زاویه دلخواه را از کاربر گرفته است .

این پایه خنک کننده ۱۳۶۰ گرم وزن دارد که با توجه به جنس آلومینیومی آن چندان هم عدد عجیبی به نظر نمی رسد .

جمع بندی

پایه خنک کننده Deep Cool N8 ULTRA انتخاب مناسبی برای لپ تاپ های تا ۱۷ اینچ است که از هر حیث رسیدن به دمای مناسب را برای آن ها فراهم می کند ، اما اگر تنظیم زاویه برایتان یک ویژگی بسیار مهم است پیشنهاد ما بررسی دیگر مدل های Deep Cool است .

در ادامه می توانید ویدیو جعبه گشایی اختصاصی پایه خنک کننده Deep Cool N8 ULTRA را مشاهده کنید :

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.