جعبه گشایی و بررسی هدفون وان مور مدل iBFree

افرادی که به موزیک علاقه دارند، برای انتخاب همیشه کیفیت محصول و هزینه را اولویت اول خود قرار می‌دهند؛ چرا که شنیدن یک موزیک باکیفیت با تمام جزییات، لذت بیشتری نسبت به پخش عادی و روتین روزانه‌ دارد.

در ادامه قصد معرفی و جعبه گشایی (آنباکسینگ) هدفون وان مور مدل iBFree را داریم که این برند یکی از زیرمجموعه های برند معروف چینی، یعنی شیائومی می باشد …

بررسی طراحی و ساخت

یکی از ویژگی‌های مهم هدفون ها، نوع آکوستیک است. این ویژگی، نشان‌دهنده‌ی نسبت صدای شنیده شده از داخل و خارج هدفون‌ است.

مطلب پیشنهادی : جعبه گشایی و بررسی هاب Orico MH4U-U3

برای هدفون‌های حرفه‌ای که تمام تمرکز باید روی پخش باشد، آکوستیک بسته استفاده می‌شود تا اولا صدای بیرون، هنگام شنیدن موزیک، به گوش شما نرسد، دوما صدای داخل از بیرون شنیده نشود. در مورد هدفون وان مور iBFree باید بدانید که نوع درایور‌های به کار رفته در آن داینامیک بوده و صدایی در بازه‌ی ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز را در اختیار شما قرار می‌دهند.

استاندارد IPX4

یکی از ویژگی‌های این هدفون، برخورداری آن از استاندارد IPX4 است. این استنادارد باعث می‌شود شما با خیال راحت زیر باران و در هنگام ورزش از این هدفون استفاده کنید و نگرانی بابت آسیب به هدفون بر اثر پاشیده شدن آب نداشته باشید.

فناوری aptX Coding

هدفون وان مور iBFree از فناوری aptX Coding پشتیبانی می‌کند. این فناوری برای کاهش نرخ بیت فایل صوتی که قرار است از طریق بلوتوث و هدفون پخش شود، کاربرد خواهد داشت. این تکنولوژی با کاهش نرخ بیت فایل صوتی، حتی فایل‌های صوتی با حجم بالا را بدون افت کیفیت صدا از طریق کانال صوتی به دستگاه گیرنده منتقل می‌کند.

در ادامه می توانید ویدیو جعبه گشایی (آنباکسینگ) این هدفون را مشاهده کنید …

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.