معرفی اپلیکیشن Google Datally

مقدمه

اینترنت یکی از اصلی ترین نیازمندی های زندگی امروزه است و در کشور ما به دو صورت ثابت (ADSL/VDSL) و همراه موجود است.

کنترل حجم بسته های اینترنت همراه برای بسیاری از کاربران دردسر بزرگی است، اما با Google Datally این کار آسان تر خواهد بود.

معرفی

طراحی ساده و کاربرپسند اپلیکیشن Datally هرکاربری را به خودش جذب می کند. در صفحه اصلی تمامی امکاناتی که برای کنترل مصرف اینترنت همراه لازم است، پیش روی شما قرار دارد و تنها با چند کلیک ساده می توانید این کار را انجام دهید.

این اپلیکیشن قادر به گزارش اینترنت مصرفی توسط سیمکارت است و مصرف اینترنت Wi-Fi را گزارش نمی دهد.

کنترل مصرف اینترنت

با Datally شما می توانید میزان اینترنت مصرفی هر اپلیکیشن را بررسی و کنترل کنید همچنین به صورت روزانه برای شما نموداری از مصرفتان نمایش می دهد.

محدودیت روزانه

به سادگی مصرف روزانه خود را تعیین کنید حتی می توانید به اپلیکیشن بسپارید که در صورت رسیدن حجم مصرفی به مقدار از پیش تعیین شده اینترنت همراه را بلاک کند.

محدودیت شبانه

با تعیین بازه زمانی شبانه مصرف اینترنت همراه قطع خواهد شد. این ویژگی برای کسانی مفید است که ممکن است فراموش کنند دیتای تلفن همراه خود را خاموش کنند یا اصلا از فرط خستگی با دیتای روشن خوابشان ببرد!

ذخیره کنید…

یکی از بهترین ویژگی های این اپلیکیشن همین مورد است، برای خودتان اینترنت ذخیره کنید تا در مواقع ضروری کم نیاورید.

کنترل بهتر HotSpot گوشی

کسانی که اینترنت خود را برای دیگران به اشتراک می گذارند شاید نگران مصرف حجم اینترنتشان باشند، با این ویژگی حجم مشخصی برای افرادی که می خواهند به شما متصل شوند تعیین کنید.

حباب !

اگر قابلیت حباب (Bubble) را فعال کنید در همه جا دنبال شما خواهد بود و مصرف اینترنت را در هر اپلیکیشنی که باز کنید به اطلاع شما می رساند، قطعا این ویژگی برای شبکه هایی همچون اینستاگرام یا یوتیوب مفید خواهد بود.

حالت مهمان

اگر قصد داشتید تلفن همراه خود را در اختیار دیگران قرار دهید و همزمان بخواهید مصرف اینترنت خود را کنترل کنید این ویژگی به کمک شما خواهد آمد، فقط کافی است حجم مورد نظر را وارد کرده و سپس این قابلیت را فعال کنید.

شما می توانید از قسمت دانلود باکس همین مطلب، این اپلیکیشن را برای سیستم عامل اندروید دریافت کنید.

جمع بندی

همانطور که خواندید شما می توانید به سادگی مصرف اینترنت همراه خود را کنترل کرده و نگرانی بابت تمام شدن حجم را کنار بگذارید!

قطعا با توجه به قیمت گزاف بسته های اینترنتی نصب این اپلیکیشن کاربردی توصیه می شود.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.