معرفی اپلیکیشن Lens Distortions

مقدمه

در دنیای امروزی گوشی های هوشمند تنها برای برقراری ارتباطات اجتماعی نیست؛ بلکه داشتن دوربین های قدرتمند به کاربران این امکان را می‌دهد که عکس و فیلم های زیبایی از محیط اطراف خود ثبت کنند. البته که داشتن دوربین قوی به تنهایی کافی نیست و برای ارائه تصویری خاص که چشم نواز باشد و باعث شود که از دوربین گوشی هوشمند خود راضی شویم، ویرایش و افکت گذاری تصاویر است .

امروزه برای خلق تصاویری هنری و خلاقانه، اپلیکیشن های زیادی در مارکت ها در دسترس است. در ادامه با ما همراه باشید چرا که به سراغ یکی از این اپلیکیشن ها به نام Lens Distortions می رویم .

lens distortions چیست؟

این اپلیکیشن به شما این امکان را میدهد تا به راحتی افکت های گوناگون را با تنظیمات مختلف به عکس های خود بدون افت کیفیت عکس اضافه کنید و از زیباتر کردن عکس های خود لذت ببرید.

lens distortion قابل استفاده در سیستم عامل های ios و اندروید می‌باشد و شما می‌توانید این اپ را از مارکت های خود به صورت رایگان دانلود کنید.

چگونه از Lens Distortions استفاده کنیم؟

هنگام ورود به این اپ و پس از ارائه اجازه دسترسی های لازم این اپلیکیشن، شما می‌توانید عکس مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده و از طریق گزینه های موجود به عکس خود افکت هایی مانند نور خورشید، محو کردن، مه ،باران،برف و… اضافه کنید.

پس از انتخاب کردن جلوه ویژه و فیلتر دلخواه خود می‌توانید میزان محو بودن افکت، کنتراست، میزان روشنایی و دیگر تنظیمات مربوط را از منوی پایینی انتخاب کرده و آن ها را تنظیم کنید.

شما می‌توانید هرتعداد افکتی که می‌خواهید به عکس های خود اضافه کنید و از تصاویر ویرایش شده ی خود لذت ببرید.

این اپلیکیشن در حال حاضر نسخه ی رایگان خود را با افکت ها و تنظیمات محدود در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اما شما میتوانید با پرداخت ۱ دلار به ازای هر ماه از امکانات نامحدود این اپلیکیشن استفاده کنید.

چرا Lens Distortions؟

اما اگر در این فکرید که چرا از این برنامه استفاده کنید باید به شما بگوییم که این نرم افزار نسبت به اپلیکیشن های مشابه و رقیب خود مزایایی همچون سادگی در استفاده بدون نیاز به مهارت خاص در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن باعث افت کیفیت بر روی عکس های شما نمی شود، فیلتر های بسیار متنوع و جذاب و کاربر پسندی دارد و همچنین نزدیک بودن فیلتر های این برنامه به Photoshop بیننده را در تشخیص اینکه فرآیند ویرایش تصویر چگونه صورت گرفته به اشتباه خواهد انداخت.

اما مانند هر نرم افزار دیگر این نرم افزار هم نقطه ضعفی دارد و آن هم حق اشتراک ماهانه است. برای استفاده از هرکدام از افکت های مخصوص این نرم افزار باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنید که در مجموع، هزینه شما را برای استفاده ی کامل از این اپلیکیشن زیاد می کند.

جمع بندی

اپلیکیشن Lens Distortions یک نرم افزار جامع برای ویرایش تصاویر به سلیقه ی کاربر می‌باشد.

همچنین میتوان افکت های مختلف را بدون افت کیفیت به تصاویر دلخواه خود اضافه کنید و از عکس برداری در محیط های گوناگون و ویرایش آن ها لذت ببرید و در عین حال از حس حرفه ای بودن در عکاسی با تلفن هوشمندتان راضی باشید.

سرور اصلی دیجی آنباکس در دسترس نیست! شما با موفقیت به سرور بکاپ دیجی آنباکس (امکانات محدود) متصل شدید.